بیمه های زندگی


بیمه زندگی ترنم باران

بیمه زندگی ترنم باران

محصول ویژه بیمه باران، تقدیم به شما که قصد سرمایه گذاری و تامین آینده دارید

بیمه زندگی تبسم باران

بیمه زندگی تبسم باران

به شما تقدیم می کنیم که بیمه زندگی و سرمایه گذاری را با هم می خواهید

بیمه زندگی طراوت باران

بیمه زندگی طراوت باران

طرحی برای شما که به فکر آینده بازماندگان خود هستید.

 

بیمه زندگی چیست و چرا اهمیت دارد؟

 

 در دنیای پر تلاطم امروز که هر لحظه آبستن اتفاق و حادثه‌ای است، داشتن پشتوانه و سرمایه می‌تواند باعث دلگرمی و امنیت خاطر انسان‌ها شود. سرمایه‌هایی که از قطره‌قطره‌ تلاش‌ها و دسترنج‌ها جمع‌آوری می‌شود و در آینده و به وقت روز مبادا مانند کوهی پشت سرمان قرار می‌گیرد.

بسیاری از افراد تصور می‌کنند سرمایه‌گذاری مختص به ثروتمندان است اما واقعیت این است که همه انسان‌ها با هر میزان درآمدی می‌توانند هرچند با قدم‌های کوچک در مسیر سرمایه‌گذاری قدم بگذارند. اما بسیاری از آن‌ها فکر می‌کنند سرمایه‌گذاری نیازمند اشراف به علم اقتصاد و بازارهای مالی است. اگرچه این تصور اشتباه نیست اما روش‌هایی برای سرمایه‌گذاری وجود دارند که هم میزان بازدهی بالایی دارند و هم نیاز به تخصص و دانش مالی ندارند. بیمه‌های زندگی یکی از بهترین روش‌هاست که مزایای متعددی دارد و همین باعث شده روزبه‌روز بر اهمیت آن افزوده شود. در ادامه ضمن آشنایی با مفهوم بیمه زندگی با چند ویژگی منحصر به فرد این مدل سرمایه‌گذاری آشنا می‌شوید:

بیمه‌ زندگی قراردادی است میان شرکت بیمه و فرد که به موجب آن، فرد به ازای پرداخت حق بیمه (به صورت ماهانه، دوماهه، سه‌ماهه... سالانه و یکجا) از تعهد شرکت بیمه در برابر وقایعی مانند بیماری، مرگ، از کارافتادگی، نقص عضو و... بهره‌مند می‌شود یا در صورت تمایل به پس‌انداز سرمایه خود را به اضافه میزان سودی که به آن تعلق گرفته به صورت یکجا یا مستمری دریافت می‌کند (در صورت فوت هم شخص ثالثی که خود فرد تعیین کرده این سرمایه را دریافت می‌کند). نکته قابل توجه این است که شرکت بیمه، فقط بخشی از سرمایه‌ای که از فرد دریافت کرده را سرمایه‌گذاری می‌کند و بخشی از آن را كنار مي‌گذارد تا بتواند تعهدات آينده خود را جواب دهد.
 
سرمایه‌گذاری بدون دانش تخصصی

خرید بیمه‌های عمر و زندگی یکی از رایج‌ترین روش‌های سرمایه‌گذاری در جهان است. خرید بیمه عمر نیاز به دانش تخصصی ندارد و همین که موارد و مفاد بیمه‌نامه خود را با دقت مطالعه کنید، کفایت می‌کند. بیمه‌های زندگی در کشورهای پیشرفته با استقبال بسیار خوبی از سوی مردم روبه‌رو شده‌اند و براساس گزارش مجله فوربز، این روند رفته‌رفته رو به افزایش هم هست. یکی از مهم‌ترین علت‌های این استقبال این است که لازم نیست شما در حوزه‌های اقتصادی متخصص باشید، بلکه با خرید بیمه‌نامه سرمایه‌ای که خود مشخص کرده‌اید را در اختیار کارشناسانی قرار می‌دهید که در نهایت شفافیت و در چارچوب ضمانت و قانون‌مداری سرمایه شما را افزایش دهند.

 

  1. ضمانت، ضمانت، ضمانت

همه می‌دانیم که در سرمایه‌گذاری‌هایی مانند بورس، مسکن، ارز و طلا ریسک‌های مختلفی وجود دارد و گاه حتی ممکن است نه تنها سودی نصیب افراد نشود بلکه اصل سرمایه هم با تهدید روبه‌رو شود. اما شرکت‌های بیمه عمر و زندگی موظف هستند اصل سرمایه شما در هر زمان که اراده کردید به شما بازگردانند.

 
سود تضمینی
یکی دیگر از جذابیت‌های سرمایه‌گذاری با بیمه‌های زندگی این است که از معدود روش‌هایی است که پرداخت درصدی از سود را به بیمه‌شده تضمین می‌کند. در این صورت، شما نه تنها خیالتان از بابت دریافت اصل سرمایه‌تان راحت است بلکه اطمینان دارید از مقدار سود تضمینی هم برخوردار می‌شوید.

 

 
  1. رعایت اصل شفافیت

سرمایه‌گذاری با بیمه‌های زندگی یکی از روشن‌ترین و شفاف‌ترین روش‌های ثروت‌اندوزی است. شرکت‌های بیمه موظف هستند در بازه‌های زمانی مشخص، کارنامه شفاف و روشنی از مسیر سرمایه‌گذاری و اندوخته بیمه‌شده را به او اطلاع دهند. بر همین اساس، فرد بیمه‌شده به خوبی می‌داند سرمایه‌اش در چه مسیری قرار گرفته و چگونه به راه تعالی و رشد خود ادامه می‌دهد.
باران

چترها را باید بست، زیر باران باید رفت...