سود روزشمار 26.5 درصدی قلک

عیدی بیمه‌ باران به بیمه‌گزاران:

 سود روزشمار 26.5 درصدی قلک بیمه‌نامه تبسم

 

اولین ماه فصل زمستان هم سپری شد و در چشم بهم‌زدنی سال نو هم از راه می‌رسد. مهیا شدن برای شروع سال جدید آن هم در شرایطی که نرخ تورم بیشتر از همیشه خودنمایی می‌کند کار ساده‌ای نیست. اما بالاخره در هر شرایطی می‌توان روزنه‌ای گشود و راهی را پیدا کرد که بتواند تا حدی گره‌گشا باشد.

بیمه باران که همواره در تلاش است تعهد خود را به وعده‌ای که در بدو تاسیس داده بود، حفظ کند؛ این بار نیز دست به کار شده تا با طراحی و اجرای جشنواره‌ای بتواند همچنان «راه‌حل بهینه‌ پس‌اندازی و تامین آتیه» اقشار مختلف جامعه باشد.

«جشنواره بارانی شو ویژه بیمه‌نامه‌های تبسم و مستمری متصل به قلک» تا انتهای سال 1401 با هدف بهره‌مندی حداکثری بیمه‌گزارانی طراحی شده که به دنبال انتفاع هرچه‌بیشتر از ظرفیت‌های بیمه‌های زندگی هستند.

به موجب این جشنواره، بیمه‌گزاران می‌توانند با ذخیره مبلغ مد نظر خود در قلک بیمه‌نامه تبسم از نرخ سود روزشمار 26.5 درصد در سال اول بهره‌مند شوند. همچنین نرخ سود مشارکت قطعی ذخیره قلک بیمه‌گزاران بعد از پایان سال 1402 مجددا اعلام خواهد شد.

همچنین بیمه‌گزار در هر زمان در اثنای بیمه‌نامه تبسم، می‌تواند ذخیره ریاضی بیمه‌نامه را به مستمری (با شرایط دلخواه) تبدیل کند و بیمه‌گزار می‌تواند در طول مدت بیمه تبسم با واریز وجوه مازاد بر حق بیمه خود، قلک مستمری‌اش را تقویت کند.

نرخ سود قطعی مشارکت متعلق به ذخیره ریاضی بیمه‌نامه و مبالغ قلک مستمری که در پایان سال 1402محاسبه می‌شود با نرخ سود قطعی مشارکت سایر طرح‌ها متفاوت خواهد بود. ضمن اینکه امکان برداشت از قلک مستمری تا پایان سال 1402 وجود دارد و در صورت برداشت، سود به 22 % تغییر خواهد کرد.

لازم به ذکر است که سقف مبلغ ذخیره قلک 25 برابر حق بیمه سالانه خواهد بود البته به شرط آنکه این مبلغ از 100 میلیون تومان تجاوز نکند.

ما در بیمه باران، ایمان داریم چشم‌انداز مسیری که با نیت و هدفی نیکو آغاز شود؛ بدون شک پربار و بارانی خواهد بود. در این مسیر با همراه شوید...

 

کلیدواژه ها: