آمد بهاران...

 ‌ 
عهد ناگسستنی‌ زندگی
....................................

در آیین ما ایرانیان، بهار پیش‌درآمد روزها و ماه‌هایی‌ است که هر یک حکایتی صدسخن را در دل خود جای داده‌اند؛ و چه خوب است در ابتدای سال با دیدن هر شکوفه‌ای که سر به آسمان گشوده و هر جوانه سبزی که از سختی شاخه‌سار به جهان چشم باز کرده، بار دیگر سر بندگی و خضوع را بر پیشانی خاک بگذاریم و شکرگذار معبودی باشیم که اینچنین خوش‌قریحه دست به بوم هستی کشیده است.

اکنون در آستانه آغاز سالی جدید، روال هر ساله‌مان این است که با مرور گذشته، چشم‌انداز آینده را ترسیم کنیم تا بتوانیم در اتمسفری روشن‌تر و شفاف‌تر فعالیت کنیم. در این مسیر، انگیزه ما اعتماد بیمه‌گزاران و دلخوشی‌مان جهد و تلاش شبکه محترم فروش است که با برقراری پیوندی تنگاتنگ با اقشار مختلف جامعه، همواره در راه شکوفایی بیمه زندگی در کشور قدم بر می‌دارند.

در آستانه بهاری دیگر، بر عهده خود می‌دانم که ضمن آرزوی شادکامی و سلامتی، از بیمه‌گزارانی که گنج اعتماد خود را نزد ما ودیعه گذاشته‌اند، سپاس‌گزاری کنم و اطمینان دهم با تمام توان پاسدار اعتمادشان خواهیم بود.

همچنین در این مجال، از تمامی ارکان محترم شبکه فروش که شجاعت به خرج دادند و تن به این دریای پر جنب و خروش سپرده‌اند، قدردانی می‌کنم و امیدوارانه به سال پیش رو و رقم زدن اتفاقاتی بزرگ و تاریخ‌ساز چشم دوخته‌ام.

در پایان به تمامی همکاران عزیزم در شرکت بیمه باران که با تخصص و درایت خود نقش بی‌بدیلی در پیشبرد اهداف سازمانی ایفا می‌کنند، خداقوت می‌گویم و برای ایشان و خانواده‌های محترمشان آرزوی توفیق روزافزون دارم.

علیرضا هادی          
 مدیر عامل            

کلیدواژه ها: