معرفی شرکت

بیمه باران

تاریخچه و معرفی شرکت

  در واپسین روزهای سال 98، در حالی که شکوفه‌های نورسیده بر شاخه‌ساران جوانه می‌زدند تا نویدبخش فرا رسیدن بهاری دیگر باشند، «بیمه باران» با رسالت و هدف تکمیل زنجیره آسایش و آرامش هموطنان پا به عرصه حیات گذاشت.

شرکت بیمه باران به اتکای دانش، تجربه و توانایی‌‌های خود و شناخت نیازهای صنعت بیمه، تأسیس شده تا با نوآوری و خلاقیت، محصولاتی جدید و مناسب با نیاز مشتریان خود ارائه کند. مشتریانی که به نیازهای خود واقفند و محصولاتی نو را با حداکثر انتفاع در سرمایه‌‌گذاری و تنوع در پوشش ریسک‌ها طلب می‌کنند. ویژگی مشترک این محصولات، تأمین نیازهای آتی مشتریان از طریق سرمایه‌گذاری تدریجی و پوشش ریسک‌‌هایی است که بیمه‌شدگان در طول زندگی خود با آن‌ها روبرو هستند.

بیمه باران در سال 98، به شماره 556177 در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به ثبت رسید و در سال 99 مجوز فعالیت خود را از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی دریافت کرد تا با استفاده از ظرفیت‌های عرضه سهام خود، بتواند چشم‌انداز روشنی را برای خود، کارکنان، مشتریان و سهامداران خود رقم بزند.

بیمه زندگی باران، در ابتدای این مسیر با نیروهای جوان و زبده‌ای که دارد، تلاش می‌کند با تکیه بر دو اصل «دانش و تجربه» و «شناخت نیازهای صنعت بیمه» گام مهمی در راستای طراحی و عرضه محصولات و خدمات بیمه برای آسایش خاطر و آرامش زندگی بیمه‌‌گزاران بردارد و خلاهای موجود را با هر آنچه در توان دارد، پر کند.

مأموریت

تامین امنیت خاطر در زندگی مشتریان و خانواده آنان

چشم انداز

   معتبرترین بیمه‌گر تخصصی کشور در بیمه‌های زندگی، به‌ واسطه بهره‌مندی از پيشرفته­ ترين زیر ساخت‌های فناوري و راهکارهای مالی نوین در ارائه خدمات به مشتريان

مزیت های رقابتی

‌ ابداع و ارائه محصولات متنوع و ترکیبی بیمه‌­های زندگی و سرمایه‌­گذاری

راهبردها

  • تامین ارزش اقتصادی و بازدهی مطلوب حق بیمه‌­ها با قیمت­‌گذاری رقابتی و تنوع در سرمایه‌­گذاری
    • ارائه خدمات بدون محدودیت بیمه زندگی (زمانی و مکانی)
    • برقراری ارتباط مؤثر و شفاف با مشتریان
    • پایبندی به اصول حاکمیت شرکتی:

مدیران شرکت بیمه زندگی باران، با توجه کامل به مبحث حاکمیت شرکتی بالاترین استانداردهای شفافیت، مسئولیت‌­پذیری و صداقت را در کسب و کار و فعالیت­های مدیریتی خود لحاظ می­‌کنند. اعتقاد مدیران بر این است که اجرای اصول و عملکرد بهینه حاکمیت شرکتی در فرآیند مدیریت، بهترین راه در کسب موفقیت، پیشرفت و ایجاد ارزش افزوده برای ذینفعان شرکت خواهد بود. همچنین در مسیر رعایت الزامات آئین­‌نامه شماره 93 شورای عالی بیمه، شرکت از کمیته­‌های حسابرسی و کنترل داخلی، مدیریت ریسک، جبران خدمات، تطبیق مقررات و کمیته راهبردی برخوردار خواهد بود. 

کلیدواژه ها: