بیمه‌نامه مستمری باران با شاخص تورم

شرکت بیمه باران در آغاز پنجمین سالروز فعالیت خود، با ارائه بیمه مستمری باران با شاخص تورم تلاش کرده گامی  در راستای طراحی و عرضه محصولات و خدمات بیمه برای آسایش خاطر و آرامش زندگی بیمه‌‌گذاران برداشته شده، تا با واکاوی شرایط، نیازها و خواسته‌های مردم عزیز کشورمان، خلاهای موجود پر شود و با ارائه راهکاری کارآمد و خلاقانه بتوان به نیازهای آتی اقشار مختلف جامعه پاسخ شایسته‌ای داد.

ویژگی‌های ممتاز بیمه:

بیمه مستمری با شاخص تورم محصولی جدید از نوع بیمه‌های مستمری است که برای حمایت مالی خانواده ‌ها طراحی شده تا نگرانی اصلی بیمه گذاران، یعنی کاهش ارزش واقعی مستمری‌‌هایی که آن‌ها به موجب بیمه‌نامه خود در سال‌ های آتی از شرکت بیمه دریافت خواهند کرد، رفع شود. این طرح سود سرمایه‌گذاری مطابق نرخ تورم را برای ذخیره ریاضی بیمه‌نامه منظور می‌کند تا بیمه‌گزاران حتم کنند که با پرداخت حق‌بیمه‌های امروز می‌توانند به اندوخته‌ای قابل توجه و معقول در مقابل تورم دست یابند.  آنچه در این میان قابل توجه است، در نظر گرفتن این ویژگی ممتاز است که شاخص تورم اعلام شده توسط مراجع رسمی، به صورت سالیانه محاسبه و بر ذخیرۀ ریاضی بیمه ‌نامه ‌ها با روش سود مرکب منظور می ‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید، درخواست مشاوره خود را ثبت کنید تا مشاوران ما در روز و ساعتی که خود تعیین می‌کنید با شما تماس حاصل کنند.

‌‌ دانلود فرم پیشنهاد

‌‌ دانلود بروشور

 

کلیدواژه ها: