جشنواره بارانی شو

جشنواره‌های زمستانی بیمه باران

خرید بیمه زندگی کار ساده‌ای نیست؛ اما اگر برای دقیقه‌ای به مزیت‌هایش فکر کنیم بدون شک خود را ملزم به خرید آن می‌بینیم. بیمه زندگی در شرایطی که تورم سر به فلک کشیده و فشار معیشتی بیش از همیشه چرخ‌دنده‌های اقتصاد جامعه را در هم می‌فشارد، چه بسا که کاربرد بیشتری دارد. اگرچه در این شرایط پس‌انداز کردن در هر قالب و با هر کمیتی مانند شکستن شاخ غول است اما شاید بتوان با قدم‌های کوچک اما استوار و دائمی به سمت فردایی روشن‌ و آسودگی بیشتر گام برداشت.

بیمه باران با آگاهی از شرایط موجود و نیازهای جامعه، همواره در تکاپوی تسهیل شرایط خرید بیمه‌ زندگی برای هموطنان است. بر همین اساس، با طراحی و اجرای جشنواره بارانی شو و تخصیص امتیازهای ویژه در نظر گرفته شد با اعطای مشوق‌های انگیزشی توجه آحاد جامعه به خرید بیمه زندگی جلب شود.

 هم‌اکنون دو جشنواره در بیمه باران به موازات یکدیگر طراحی و اجرا شده‌اند تا بتوانند مسیر ترویج فرهنگ‌های بیمه زندگی را بیش از پیش هموار کنند.

 

جشنواره فروش بارانی شو

طی جشنواره بارانی شو که از 26 آذرماه آغاز شده و تا 26 اسفندماه 1401 تداوم خواهد داشت، بیمه‌نامه ترنم باران (بیمه عمر به شرط حیات)، بیمه‌نامه تبسم باران (بیمه عمر و سرمایه‌گذاری)، بیمه‌نامه تبسم متصل به قلک و بیمه‌نامه مستمری ترنم برای ارائه به متقاضیان در نظر گرفته شده‌اند.

مزیت ویژه خرید بیمه‌نامه طی برگزاری این جشنواره این است که بیمه‌گزار می‌تواند کسورات روی حق بیمه پرداختی خود را در تاریخ 31شهریور ماه 1402 یعنی حداقل با 6 ماه دور تنفس پرداخت کند. این کسورات شامل حق بیمه خطر فوت و کارمزد شبکه فروش است که در خارج از چهارچوب جشنواره، در لحظه صدور بیمه‌نامه باید توسط بیمه‌گزار پرداخت شود.

 

جشنواره بارانی شو ویژه بیمه‌نامه‌های تبسم و مستمری متصل به قلک

جشنواره بارانی شو ویژه بیمه‌نامه‌های تبسم و مستمری متصل به قلک تا انتهای سال 1401 با هدف بهره‌مندی حداکثری بیمه‌گزارانی طراحی شده که به دنبال انتفاع هرچه‌بیشتر از ظرفیت‌های بیمه‌های زندگی هستند.

به موجب این جشنواره، بیمه‌گزاران می‌توانند با ذخیره مبلغ مد نظر خود در قلک بیمه‌نامه تبسم از نرخ سود روزشمار 26.5 درصد در سال اول بهره‌مند شوند. همچنین نرخ سود مشارکت قطعی ذخیره قلک بیمه‌گزاران بعد از پایان سال 1402 مجددا اعلام خواهد شد.

همچنین بیمه‌گزار در هر زمان در اثنای بیمه‌نامه تبسم، می‌تواند ذخیره ریاضی بیمه‌نامه را به مستمری (با شرایط دلخواه) تبدیل کند و بیمه‌گزار می‌تواند در طول مدت بیمه تبسم با واریز وجوه مازاد بر حق بیمه خود، قلک مستمری‌اش را تقویت کند.

نرخ سود قطعی مشارکت متعلق به ذخیره ریاضی بیمه‌نامه و مبالغ قلک مستمری که در پایان سال 1402محاسبه می‌شود با نرخ سود قطعی مشارکت سایر طرح‌ها متفاوت خواهد بود. ضمن اینکه امکان برداشت از قلک مستمری تا پایان سال 1402 وجود دارد و در صورت برداشت، سود به 22 % تغییر خواهد کرد.

لازم به ذکر است که سقف مبلغ ذخیره قلک 25 برابر حق بیمه سالانه خواهد بود البته به شرط آنکه این مبلغ از 100 میلیون تومان تجاوز نکند.

ما در بیمه باران، ایمان داریم چشم‌انداز مسیری که با نیت و هدفی نیکو آغاز شود؛ بدون شک پربار و بارانی خواهد بود. در این مسیر با همراه شوید.

برای آشنایی بیشتر با این دو جشنواره می‌توانید با شماره 02178326000 تماس بگیرید تا مشاوران بیمه باران شما در جریان جزئیات آن قرار دهند.

کلیدواژه ها: