قدم در راه موفقیت بگذار!

قدم در راه موفقیت بگذار!

ارزش بازار صنعت بیمه زندگی در جهان بیش از ۳ هزار میلیارد دلار است. با این وجود، در ایران علیرغم رشد اقتصادی نزدیک به صفر، بازار بیمه‌های زندگی نزدیک به 50 درصد رشد طی دهه اخیر داشته است و براساس پیش‌بینی‌ها به نظر می‌رسد این روند صعودی ادامه دار باشد.

بیمه زندگی باران شرکتی تخصصی در زمینه بیمه‌های زندگی نوآورانه و متنوع است که با مجوز رسمی بیمه مرکزی فعالیت می کند و با ایجاد ساختار جدید و حرفه‌ای تصمیم دارد به افراد علاقمند به موفقیت و کسب درآمد نامحدود کمک کند تا در این زمینه به همه اهداف مالی و شغلی خود برسند.

روند پیوستن به خانواده بیمه باران به این صورت است که پس از ثبت شماره خود، مشاوران بیمه باران با شما تماس می‌گیرند تا در نخستین جلسه که با هدف معارفه و آشنایی با بیمه باران برگزار می‌شود، شرکت کنید. این جلسه در محل شرکت برگزار خواهد شد تا ضمن آشنایی با همکاران، بتوانید از شرکت بیمه باران دیدن کنید.

طی جلسات بعدی که هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری برگزار خواهد شد، با حمایت و امکانات شرکت بیمه باران قدم به قدم به موفقیت نزدیک خواهید شد. این مراحل در فاز اول شامل ثبت نام برای گرفتن نمایندگی رسمی٫ شرکت در کلاس‌های آماده‌سازی مقدماتی رایگان، شرکت در آزمون مرتبط و قبولی در آن است. در فاز دوم آموزش‌های حرفه‌ای و کاربردی شروع می‌شود.

 این آموزش‌ها شامل آموزش اصول و فنون مذاکره، نحوه صحیح مشتری‌یابی و ارتباط‌سازی با مشتری، تکنیک‌های متقاعدسازی، آموزش‌های فنی مرتبط با محصول، آموزش‌های مربوط به بازار کار و صنعت بیمه و خلاصه هر آنچه که برای رسیدن به هدف لازم دارید، می‌شود. همزمان با این مرحله به طور عملی وارد بازار کار می‌شوید و بعد از طی این مرحله یک مربی با تجربه و کاربلد همواره و همیشه در کنارتان است تا بتوانید هر چه سریع‌تر به نتیجه دلخواهتان برسید. همچنین شما به عنوان نماینده رسمی شرکت بیمه باران فعالیت خواهید کرد و مشخصاتتان حتی در سایت بیمه مرکزی هم ثبت می‌شود. از این مرحله به بعد امکان ارتقاء به سمت مدیر و حتی مدیر ارشد شدن هم فراهم است. برای رسیدن به قله موفقیت کافی است از همین الان برداشتن قدم‌های کوچک از مستمر خود را آغاز کنی...

قدم اول

کلیدواژه ها:

بیمه زندگی بیمه باران نماینده بیمه زندگی موفقیت