بیمه‌نامه ترنم‌باران

در همه کشورهای جهان و از جمله ایران تغییر و نااطمینانی‌ها، شما و اطرافیان شما را نسبت به آینده و وضعیت مالی سال‌‌های دورتر نگران می‌کند. پس‌اندازکردن در شرایط تورمی حداقل کاری است که باید کرد. تنها روش پس‌انداز، افتتاح حساب بانکی و دریافت سود ماهانه نیست؛ روش‌های بدیلِ کارآمدتری هم وجود دارد که مزایای اقتصادی پایدارتر و سود بیشتری نصیب شما می‌‌کند.

بسیاری از کارشناسان مالی و سرمایه‌گذاری اعتقاد دارند، میزان درآمد نیست که شما را برخوردار و متمول می‌کند، بلکه نحوه سرمایه‌گذاری شماست که می­‌تواند باعث ایجاد تفاوت شود. سرمایه‌گذاری انواع مختلفی دارد که بیشتر آن‌ها به دانش و اطلاعات تخصصی نیازمند است. خرید بیمه‌نامه‌های زندگی یکی از ساده‌ترین و مطمئن‌ترین روش‌ها در دنیای امروز است که به تخصص کمتری نیاز دارد. شما با خرید بیمه‌نامه زندگی مناسبی که به‌درستی طراحی شده، سرمایه خود را در اختیار کسانی قرار می‌دهید که با مهارت‌‌های سرمایه‌‌گذاری خود بتوانند در چارچوب امکانات اقتصاد کشور، بالاترین بازدهی را برای سرمایه شما به همراه آورند. ما باور داریم که بیمه‌‌نامه ترنم چنین محصولی است.

بیمه باران (سهامی عام) که به طور تخصصی در حوزه بیمه‌های زندگی فعالیت می‌کند؛ با ارائه طرح‌ها و بیمه‌نامه‌های جدید می‌‌کوشد به نیازها و خواسته‌های مشتریان خود پاسخ دهد و حداکثر رضایت‌مندی آنان را تأمین کند. بر همین اساس، شرکت بیمه باران بیمه‌نامه ترنم را به شما معرفی می‌کند که در شرایط دشوار اقتصاد امروز کشور، پس‌انداز خود را به‌‌درستی سرمایه‌گذاری کنید و بر ارزش آن بیفزایید.

 ‌

‌ ‌درباره بیمه ترنم باران

 

بیمه ترنم باران نوعی «بیمه زندگی به شرط حیات» است که خصوصیات پس‌اندازی منحصربه‌فردی دارد. در طول سال، هر مقدار و در هر زمان که بخواهید می‌توانید حق‌ بیمه پرداخت کنید. شرکت وجوه پرداختی شما را طبق آیین‌نامه «بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران» سرمایه‌گذاری می‌کند و در طول زمان بر مقدار آن می‌افزاید. اصل مبالغ پرداختی شما به همراه میزان مشخصی از سود در این نوع بیمه‌نامه همواره تضمین شده است؛ هم‌چنین سود مشارکت که معمولاً به مراتب بیش از سود تضمین شده است، نیز به بیمه‌گزار تعلق می‌گیرد. ویژگی ممتاز این نوع بیمه زندگی این است که هر روز بر مبنای سود مشارکت علی‌الحساب 26 درصد، مبالغی به حساب شما واریز می‌شود. در پایان سال نیز بقیه سود مشارکت محاسبه و به ذخیره ریاضی اضافه می‌شود.

این بیمه‌نامه معاف از مالیات است و محدودیت سنی برای استفاده از آن وجود ندارد. هرگاه وضعیت غیرمترقبه‌‌ای پیش آید که به پول نیاز دارید، می‌توانید یا از گزینه دریافت تسهیلات به پشتوانه ذخیره ریاضی­تان استفاده کنید یا بیمه‌‌نامه خود را بازخرید و مخارج خود را تأمین کنید. از آنجا که در هر زمان می‌توانید ارزش سرمایه خود نزد شرکت بیمه را در سامانه بیمه باران مشاهده کنید، شفافیت حساب‌ها و آگاهی شما از وضعیت سرمایه‌گذاری و میزان بازدهی بیمه‌‌نامه بسیار کامل است. از جمله مزیت‌های دیگر بیمه زندگی ترنم معافیت از انحصار وراثت و... است.

‌‌‌

 

‌ مدت بیمه‌نامه و میزان حق ­بیمه ترنم باران

 

از آنجا که نرخ تورم در اقتصاد ایران بالاست، مدت این بیمه‌نامه حداکثر پنج سال است، یعنی شما می‌توانید بیمه‌نامة زندگی ترنمِ یک‌ساله، دو‌ساله، سه‌‌ساله، چهارساله و پنج‌ساله خریداری کنید. همچنین، می‌توانید حق‌‌ بیمه خود را یکجا یا در طول دوره‌های ماهیانه، فصلی، سالیانه یا به هر شکل دیگر که متناسب با امکانات شماست، پرداخت کنید. مثلاً، ممکن است بیمه‌نامه‌ای پنج‌ساله بخرید و تعهد کنید هر ماه دو میلیون تومان حق‌ بیمه پرداخت کنید؛ یعنی جمعاً 72 میلیون تومان طی سه سال بپردازید. اگر در پرداخت آن مشکل داشتید و نتوانستید حق ‌بیمه را به موقع پرداخت کنید، یا از مبلغی که تعهد کرده‌اید کم‌تر پرداختید، در این نوع بیمه‌نامه مشکلی پیش نمی‌آید. نه بیمه‌نامه باطل می‌شود و نه حقی از شما سلب می‌شود. باز هم سود مشارکت سرمایه به شما تعلق می‌گیرد. برعکس، اگر به هر علت، در یکی از ماه‌ها به جای دو میلیون تومان تعهد‌شده سه میلیون تومان بپردازید، سود تضمینی و سود مشارکت شما متناسب با پرداخت اضافی، افزایش می‌یابد.

 

 

 بیمه زندگی باران با سرمایه بیمه‌گزار چه می‌کند؟

 

سرمایه بیمه‌گزاران در سبدی متنوع از دارایی‌ها سرمایه‌گذاری می‌شود تا ریسک سرمایه آنان کاهش یابد. به دلیل این تنوع، پس‌انداز شما بازده مناسبی دریافت می‌کند. کارشناسان سرمایه‌گذاری بیمه باران مجازند در سهام، سپرده‌های بانکی، اوراق با درآمد ثابت، صندوق‌های سهام و با درآمد ثابت، املاک و مستغلات و شرکت‌ها با نصاب‌‌های معین سرمایه‌گذاری کند. این انعطاف به بیمه‌گزار اجازه می‌دهد که از نرخ بازده مناسب برخوردار شود؛ نرخی که به مراتب بالاتر از سود بانکی و دارایی‌های بادرآمد ثابت است. توجه کنید که اصل سرمایه‌گذاری شما توسط شرکت بیمه باران تضمین شده، سود تضمینی مازاد به آن هم دارید، و فقط سود مشارکت مازاد بر سود تضمینی است که بالا و پایین می‌شود و نوسان دارد.

 

 

‌ شرایط خرید بیمه‌نامه ترنم

 

خرید این نوع بیمه‌نامه که در حکم پس‌انداز است، برخلاف سایر بیمه‌نامه‌های زندگی، به هیچ تشریفاتی از جمله معاینات پزشکی نیاز ندارد. به محض ابراز تمایل، بیمه زندگی باران بیمه‌نامه شما را صادر می‌کند.برای کسب اطلاعات بیشتر یا خرید بیمه‌نامه ترنم، به دفاتر بازاریابی یا نمایندگی‌های شرکت بیمه باران در شهر خود مراجعه فرمایید.

با ورود به وب‌سایت شرکت بیمه زندگی باران به آدرس www.baraninsurance.com محل و نقشه دفاتر بازاریابی، نمایندگی‌ها و کارگزاران همکار با شرکت بیمه‌باران را می‌‌یابید.

همچنین شماره تلفن 78326000-021 پاسخگوی سؤالات شماست.

 

‌‌ دانلود فرم پیشنهاد

دانلود بروشور 

صدور آنلاین بیمه‌نامه ترنم

‌‌ بررسی عملکرد سرمایه‌گذاری بازارها و بیمه‌باران در سال 1402

 

کلیدواژه ها: