محصولات

ترنم باران

محصول ویژه بیمه باران، تقدیم به شما که قصد سرمایه گذاری و تامین آینده دارید. 

01
تبسم باران

به شما تقدیم می کنیم که بیمه زندگی و سرمایه گذاری را باهم می خواهید

02
طراوت باران

طرحی برای شما که به فکر آینده بازماندگان خود هستید.

03
مستمری ترنم باران

یکی از ارکان سازمان ها تشویق کارکنان خود و ایجاد انگیزه کاری برای آنها از اهرم آتیه اندوزی است

04
تبسم و مستمری متصل به قلک باران

یکی از ارکان سازمان ها تشویق کارکنان خود و ایجاد انگیزه کاری برای آنها از اهرم آتیه اندوزی است

05
ترنم سازمانی باران

یکی از ارکان سازمان ها تشویق کارکنان خود و ایجاد انگیزه کاری برای آنها از اهرم آتیه اندوزی است.

06
ارمغان باران

یکی از ارکان روابط انسانی از دیر باز هدیه دادن بود

07

بیمه زندگی

فلسفه پس‌انداز کردن و آتیه‌اندوزی ساده است: پس‌انداز کردن به شما اجازه می‌دهد در آینده زیر سایه امنیت مالی و سرمایه اندوخته، بیشتر لذت ببرید. از ابتدای حیات بشر، روش‌های مختلفی برای پس‌انداز کردن به وجود آمد؛ که با پیشرفت جوامع بشری و قوه خلاقیت انسان‌ها روز به روز دامنه انتخاب‌های انسان‌ها برای پس‌انداز کردن بیشتر شد. امروز همه می‌دانیم بهترین روش پس‌انداز کردن این است که نه تنها اصل سرمایه حفظ شود، بلکه به بازدهی و سوددهی هم برسد و نهال کوچکی که به دل خاک می‌سپاریم روز به روز پربارتر شود.

تنها روش پس‌انداز، افتتاح حساب بانکی و دریافت سود ماهانه نیست؛ روش‌های کارآمدتری هم وجود دارد که مزایای اقتصادی پایدارتر و سود بیشتری نصیب شما می‌‌کند. بورس، طلا، ارزهای دیجیتال، مسکن، صندوق‌های سرمایه‌گذاری و... رایج‌ترین ابزارهای سرمایه‌گذاری هستند که هر کدام با مزایا و معایب مخصوص به خود، می‌توانند توجه افراد مختلف را به خود جلب کنند. یکی از ابزارهای جدید و کارآمد که هم دربرگیرنده مزیت‌های بورس است و هم امنیت و ضمانت سرمایه‌گذاری در بانک را دارد، بیمه‌های زندگی است.

ما معمولا بیمه‌های زندگی را با نام بیمه‌های عمر می‌شناسیم. درصورتی که در واقع بیمه‌ عمر زیرمجموعه‌ بیمه زندگی است و در شرایطی که شخصی بخواهد پس از فوتش از خانواده و عزیزانش حمایت کند، کاربرد دارد. اما بیمه‌های زندگی که دربرگیرنده چند محصول از جمله بیمه سرمایه‌گذاری، بیمه عمر و سرمایه‌گذاری، بیمه عمر زمانی، بیمه تمام عمر، بیمه عمر مانده بدهکار، بیمه مستمری و... است می‌تواند بسته نیاز هر فرد مورد استفاده قرار بگیرد.

بیمه‌های زندگی در بدو ورود به کشور مابه دلیل مزیت‌های متعددی که دارند، مورد توجه قرار گرفته‌اند اما باز هم پتانسیل آن‌ها به اندازه‌ای است که می‌تواند بیش از پیش مورد توجه اقشار مختلف قرار بگیرد. به ویژه در کشور ما که با شرایط خاص تورمی مواجه هستیم و یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های اغلب مردم تامین آتیه و افزایش سطح درآمد است، بیمه‌های زندگی می‌توانند راهکار مناسبی باشند. اما شاید قبل از هرچیزی بهتر باشد با معنی بیمه زندگی آشنا شوید:

بیمه زندگی چیست؟

بیمه‌ زندگی قراردادی است میان شرکت بیمه و فرد که به موجب آن، فرد به ازای پرداخت حق بیمه (به صورت ماهانه، دوماهه، سه‌ماهه... سالانه و یکجا) از تعهد شرکت بیمه در برابر وقایعی مانند بیماری، مرگ، از کارافتادگی، نقص عضو و... بهره‌مند می‌شود یا در صورت تمایل به پس‌انداز سرمایه خود را به اضافه میزان سودی که به آن تعلق گرفته به صورت یکجا یا مستمری دریافت می‌کند (در صورت فوت هم شخص ثالثی که خود فرد تعیین کرده این سرمایه را دریافت می‌کند). نکته قابل توجه این است که در برخی بیمه‌های زندگی، شرکت بیمه فقط بخشی از سرمایه‌ای که از فرد دریافت کرده را سرمایه‌گذاری می‌کند و بخشی از آن را کنار می‌گذارد تا بتواند تعهدات آینده خود را جواب دهد.

بیمه ترنم باران چه تفاوتی با سایر بیمه‌های زندگی دارد؟

اما نوع تازه‌ای از بیمه‌های زندگی هم وجود دارند که صرفا با هدف سرمایه‌گذاری و افزایش سرمایه ایجاد شده‌اند که بیمه ترنم باران در این دسته قرار می‌گیرد. بیمه ترنم باران حدود 95 درصد از حق بیمه دریافتی را مستقیم وارد چرخه سرمایه‌گذاری می‌کند. بیمه ترنم باران، اصلی‌ترین محصول شرکت بیمه باران است که با مجوز بیمه مرکزی به مدت 2 سال در انحصار این شرکت قرار گرفته است؛ به این معنا که هیچ شرکت بیمه‌ای دیگری نمی‌تواند آن را ارائه کند. این بیمه زندگی به شرط حیات، محصول جامع و کاملی برای سرمایه‌گذاری است؛ می‌پرسید چرا؟ چون در شرایط تورمی کنونی، ارزش سرمایه و پول افراد را حفظ می‌کند و هم با سرمایه‌گذاری تخصصی بازدهی قابل قبولی در بازارهای مالی برای شما به همراه می‌آورد. ضمن اینکه اصل سرمایه به علاوه درصدی از سود را تضمین می‌کند.

شرکت بیمه‌زندگی باران به اتکای دانش، توانایی‌های خود و شناخت نیازهای صنعت بیمه، تاسیس شده تا با نوآوری و خلاقیت، محصولاتی جدید و متناسب با نیاز مشتریان ارائه می‌کند. ویژگی مشترک این محصولات، تامین نیازهای مشتریان از طریق سرمایه‌گذاری تدریجی و پوشش ریسک‌هایی است که بیمه‌شدگان در زندگی خود با آن‌ها روبرو هستند.در واقع بیمه‌زندگی باران، خود را متعهد به ارائه انواع بیمه‌های زندگی با توجه به تنوع سلایق و نیازها می‌داند و معتقد است که آحاد افراد جامعه باید بتوانند امنیت خاطر زندگی خود را به موجب پوشش‌های بیمه‌ای بدست آورند. اگر مایل هستید با مزیت‌های بیمه‌های زندگی نسبت به سایر روش‌های سرمایه‌گذاری آشنا شوید به خواندن ادامه دهید.

4 مزیت بیمه‌های زندگی نسبت به سرمایه‌گذاری‌های دیگر

1. سرمایه‌گذاری بدون دانش تخصصی

خرید بیمه‌های عمر و زندگی یکی از رایج‌ترین روش‌های سرمایه‌گذاری در جهان است. خرید بیمه عمر نیاز به دانش تخصصی ندارد و همین که موارد و مفاد بیمه‌نامه خود را با دقت مطالعه کنید، کفایت می‌کند. بیمه‌های زندگی در کشورهای پیشرفته با استقبال بسیار خوبی از سوی مردم روبه‌رو شده‌اند و براساس گزارش مجله فوربز، این روند رفته‌رفته رو به افزایش هم هست. یکی از مهم‌ترین علت‌های این استقبال این است که لازم نیست شما در حوزه‌های اقتصادی متخصص باشید، بلکه با خرید بیمه‌نامه سرمایه‌ای که خود مشخص کرده‌اید را در اختیار کارشناسانی قرار می‌دهید که در نهایت شفافیت و در چارچوب ضمانت و قانون‌مداری سرمایه شما را افزایش دهند. بیمه باران با در اختیار داشتن یک تیم سرمایه‌گذاری حرفه‌ای که سابقه سال‌ها حضور در بازار سرمایه را دارند، می‌تواند مدیریت سرمایه بیمه‌گذاران را به بهترین نحو بر عهده بگیرد.

2. سود مشارکت در منافع

بیمه‌های زندگی با در اختیار داشتن سود مشارکت در منافع، به بیمه‌گزاران این امکان را می‌دهند که بتوانند ضمن منتفع شدن از سود تضمینی، از سود مشارکت هم بهره‌مند شوند.

3. ضمانت

همه می‌دانیم که در سرمایه‌گذاری‌هایی مانند بورس، مسکن، ارز و طلا ریسک‌های مختلفی وجود دارد و گاه حتی ممکن است نه تنها سودی نصیب افراد نشود بلکه اصل سرمایه هم با تهدید روبه‌رو شود. اما شرکت‌های بیمه عمر و زندگی موظف هستند اصل سرمایه شما در هر زمان که اراده کردید به شما بازگردانند.

4. سود تضمینی

یکی دیگر از جذابیت‌های سرمایه‌گذاری با بیمه‌های زندگی این است که از معدود روش‌هایی است که پرداخت درصدی از سود را به بیمه‌شده تضمین می‌کند. در این صورت، شما نه تنها خیالتان از بابت دریافت اصل سرمایه‌تان راحت است بلکه اطمینان دارید از مقدار سود تضمینی هم برخوردار می‌شوید. محصولات بیمه باران با داشتن سود تضمینی ثابت می تواند خیال شما را از این بابت راحت کنند.

5. رعایت اصل شفافیت

سرمایه‌گذاری با بیمه‌های زندگی یکی از روشن‌ترین و شفاف‌ترین روش‌های ثروت‌اندوزی است. شرکت‌های بیمه موظف هستند در بازه‌های زمانی مشخص، کارنامه شفاف و روشنی از مسیر سرمایه‌گذاری و اندوخته بیمه‌شده را به او اطلاع دهند. بر همین اساس، فرد بیمه‌شده به خوبی می‌داند سرمایه‌اش در چه مسیری قرار گرفته و چگونه به راه تعالی و رشد خود ادامه می‌دهد. بیمه باران با اعلام ماهانه سود مشارکت، گام بزرگی در مسیر افزایش شفافیت مسیر سرمایه‌گذاری برداشته است.

 

کلیدواژه ها: