بیمه‌نامه طراوت‌بارانانسان‌هایی که از دوران جوانی آینده‌نگری می‌کنند و به فکر روزهای سالمندی‌اند، اندک هستند. اما اگر زندگی و معیشت عزیزانتان به شما وابسته باشد، به احتمال فراوان یکی از دغدغه‌های همیشگی‌تان این است که در شرایط فقدان خود، با وضعیت تورمی کنونی آینده آن‌ها چگونه خواهد شد؟

جالب است بدانید که سال‌های شباب و جوانی بهترین زمان برای خرید بیمه‌های زندگی هستند. هرچه سنتان برای خرید بیمه عمر کمتر باشد، هم هزینه کمتری برای خرید آن پرداخت می‌کنید و هم از پوشش بیمه‌ای مناسبت‌تری برخوردار می‌شوید. ما در بیمه زندگی باران اعتقاد داریم حق هر انسانی است که از آینده خود و عزیزانش اطمینان خاطر پیدا کند؛ به همین دلیل تمام تلاشمان را به کار گرفته‌ایم تا گستره محصولاتمان آنقدر متنوع و وسیع باشد که هر سطح نیاز و دغدغه‌ای را پوشش بدهد.

شرکت بیمه زندگی باران با این دیدگاه، «بیمه‌نامه طراوت» را طراحی و به بازار عرضه کرده است تا با خرید این بیمه‌نامه، فرد در صورت فوت آینده خانواده‌اش را تضمین کند. بر اساس این بیمه‌نامه، اگر فرد بیمه‌شده در طول مدت دوران بیمه فوت کند، مبلغی که خودش در ابتدای بیمه‌‌نامه تعیین کرده است به استفاده‌‌کنندگان تعیین شده توسط او تعلق می‌گیرد.

 

با این وجود حتی در صورتی که زندگی شخص دیگری به شما وابسته نیست، همچنان بیمه‌های زندگی می‌توانند گره‌گشا باشند؛ زیرا خطر پیش روی انسان در طول زندگی همواره فوت ناگهانی نیست، بلکه اتفاقات ناگواری مانند نقص عضو و از کارافتادگی و بیماری هر فرد نیز ممکن است شرایط اقتصادی زندگی او را تحت‌الشعاع قرار دهد.یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های بیمه طراوت این است که می‌تواند در مواقع بیماری یا از کارافتادگی هم به کمک افراد بیاید.

 

‌‌‌ چرا بیمه زندگی طراوت؟

حق‌ بیمه بسیار اندک این بیمه شرایطی را فراهم می‌کند تا افرادی که تامین مخارج مالی عده‌ای را بر عهده دارند یا به هر دلیل مایلند در صورت فوت آن‌ها سرمایه‌ای به ذی‌نفعان مد نظرشان تعلق بگیرد، به راحتی بتوانند آن را خریداری کنند. ضمن اینکه، بیمه‌‌گزار می‌تواند استفاده‌‌کننده از سرمایه بیمه‌نامه را مطابق میل خود تعیین کند. به عبارت دیگر، بیمه‌گزار می‌تواند استفاده‌کننده از سرمایه بیمه‌‌‌نامه را فرد یا افرادی که به آن‌ها بدهکار است، اعضای خانواده و ... به هر میزان که تمایل داشته باشد، مشخص کند. در این صورت در صورت فوت بیمه‌شده، سرمایه بیمه بدون طی مراحل قانونی انحصار وراثت و در  کمترین زمان به استفاده‌کنندگان پرداخت می‌شود.

 

‌‌ همچنین از مهم‌ترین مزیت‌های بیمه‌ زندگی طراوت این است که برای حفظ ارزش زمانی سرمایه بیمه، بیمه‌گزار می‌تواند با خرید بیمه‌‌نامه چند ساله، درصد رشد سالانه‌‌ای را جهت جبران اثرات تورم برای سرمایه فوت بیمه‌‌نامه در نظر بگیرد. ضمن اینکه جهت رفاه حال خریداران این بیمه‌نامه، امکان پرداخت حق‌بیمه به روش‌های یکجا، سالانه، شش ماهه، چهار ماهه، سه ماهه، دو ماهه و ماهانه وجود دارد.

‌‌ضمن اینکه در طراوت پوشش‌های اضافی مانند فوت و از کارافتادگی ناشی از حادثه، هزینه پزشکی ناشی از حادثه، بیماری های ویژه، معافیت از پرداخت وجود دارد.

‌‌برای خرید بیمه‌نامه طراوت، می‌توانید دفاتر بازاریابی، نمایندگی‌ها و کارگزاران همکار با شرکت بیمه‌باران در شهر خود مراجعه کنید. با ورود به وب‌سایت شرکت بیمه زندگی باران به آدرس www.baraninsurance.com آدرس و نقشه نمایندگی‌های بیمه زندگی باران را دریافت کنید. ضمن اینکه شماره تلفن 78326000-021 آماده پاسخگویی به سوالات شماست.

 

دانلود فرم پیشنهاد

دانلود بروشور 

‌‌ بررسی عملکرد سرمایه‌گذاری بازارها و بیمه باران در سال 1402

کلیدواژه ها: